Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #191  
Staro 29.06.2010, 03:20
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Bravo Grga, blesavo je jedino kada se ništa ne radi. Ko ima i malo soli u glavi jasno mu je da je piramide gradila tehnološki napredna i razvijena civilizacija. Jadnici koji ostaviše svoje slikarije i mrtvace u njima nemaju nikakve veze s njihovom izgradnjom, ta je rabota za njih bila nedostižna, da ne kažem znanstvena fantastika. Još uvijek ne razumijemo najelementarnije pojmove poput energije, stanja prostora i vremena. Vrijeme očito nije linearan fenomen i mislim da živimo u velikoj zabludi gradeći pogrešnu znanost, keltski druidi su u tom pogledu bili dosta napredniji.
odgoovorite sa citatom
  #192  
Staro 29.06.2010, 19:42
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
''U Međimurju, između mjesta Donji Koncovšćak i Sveti Martin na Muri, u žitu, pojavili su se misteriozni krugovi. Mještani okolnih kuća ne vjeruju da se radi o vanzemaljcima, već da je riječ o šali lokalnih mještana''.

Ovo su napisali novinari. Šta mislite tko je u pravu: mještani, novinari, ili pojedinci koji nude svoje teorije?!

Moju teoriju možete pročitati u dijelu s ''crtežima u žitnim poljima'' ...stranicu - dvije u rikverc...
Ako netko misli drugačije neka se slobodno izjasni...
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg krugovi u žitu.jpg (60,9 KB, 18x prikazano)
Tip dokumenta: jpg krugovi u žitu1.jpg (113,2 KB, 16x prikazano)
odgoovorite sa citatom
  #193  
Staro 29.06.2010, 22:01
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Rad ljudskih ruku 100%, sa jedne strane zanimljiva umetnicka dela sa druge strane veoma odvratno se igrati sa hranom u vremenu u kom zivimo gde jedan deo voda odnese drugi deo grad unisti treci vodolez na planeti gde je gladnih ljudi sve vise, svako namerno unistavanje hrane je za svaku osudu.
odgoovorite sa citatom
  #194  
Staro 29.06.2010, 22:21
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
pike...
Nađi na netu neke druge ''crteže'' pa odluči da li je to djelo ljudskih budaletina. Samo da napomenem kako polegnute žitarice nisu uništene. Čak imaju bolji urod od ''normalnih''.
odgoovorite sa citatom
  #195  
Staro 30.06.2010, 02:29
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
bilo je na prvom kanalu izuzetno kvalitetna emisija koja objasnjava sve ovo.sad opet postoji onu odnosno ljudi koji bi pre verovali da bi toza vampir otisao na svetsko prvenstvo nego da veruju da je neko ko lici na tozu otisao tamo.
emisija toliko lepo objasnjava sve da je vise i glupo pricati o tome.
s obzirom da sam vec postavio jednom linkove tih krugova,ali s obzirom da nije izazvalo nikakav komentar,resio sam da se vise i ne mesam u to.....ali eto za tebe postavicu neke druge od par hiljada koje mozes naci po netu......
takodje je kao sto sam rekao na prvom kanalu rts objasnjeno i kako nastaje to prirodno.....
sve je ostalo glupost za bes[postrebno opterecivanje mozga i za mastu...
nemozes ljude ubedjivati u to sta ti zelis da verujes sem ukoliko nisi sam svedok toga......a na hiljade snimaka imas kreatore i svedoke.....tako da je ovo bez svedoka samo malcenje prazne slame.
nadam se da je poenta shvacena.
postavicu linkovembar ih odgledaj.
linkovi:

http://www.youtube.com/watch?v=l_KXhf1BI-k

http://www.youtube.com/watch?v=a_opN...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=puDF0hJpzWo

http://www.youtube.com/watch?v=sgszq...eature=related

ovde vam je i beli konj

http://www.youtube.com/watch?v=TgyJz...eature=related






......
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #196  
Staro 30.06.2010, 13:19
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ovo sa pravljenjem simbola Firefoxa ih je vjerovatno skupo kostalo, jer svaka reklama se debelo placa. Da li ovo ljudi rade (mislim na sve do sada napravljene crteze) to ne znam, samo znam da, ako to sve traje dosta vremena (dok se ne zavrsi), nemoguce je da vlasnik ne primjeti da mu se neko muva po njivi (posebno na ovom snimku gdje se upotrebljavaju avioni, helikopteri, auta itd). Sto se tice reklamiranja to je u redu, ne razumijem samo cemu sluze oni crtezi kji nista ne reklamiraju i ko to i zasto placa.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #197  
Staro 30.06.2010, 16:35
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
ko je finansirao ghostridera da vozi motor preko 300km/h kroz evropu i da svaki dan nosi glavu u vreci????
kada je uhapsen znas sta mu je pisalo dole ispod ghostridera (posto mu se ime ne pominje)?
pisalo je multi-milijarder....
ko je terao onog francuza da se pentra po zgradama gde god je stigo?bio je hapsen na stotine puta,ko mu je placao kazne?......sve je to zadovoljstvo.
druga stvar tamo je kako se i lepo vidi komesacija i svaki ima svoje imanje na nekoj lokaciji,u pitanju su stotine hektara,da li si ikad cuo (neznam da li si sa sela ili ne) da j neko setao po zitu par kilometara da vidi kakvo mu je zito?to niko ne radi,nije suncokret da se okopava ili nakon sejanja (mislim kad zito pozuti) da neko ima jos neke dodatne radove oko toga.

a na prvom kanalu je objasnjeno kako to lepo i priroda udesi,dakle jedan od tih prirodnih stvaralaca je tornado,zapravo vetrovi nalik toornada (mini-tornada),koji kad se pojavljuje u zitu pri prvom kontaktu pocinje da stvara krug,kako se krece i kako mu se intenzitet pojacava i smanjuje dolazi do raznih sara u vidu krugova,od koga su veci ili manji.

to je nesto nalik ovome samo jace:
http://www.youtube.com/watch?v=kbPKp...eature=related


a nije ni cudo da u skorije vreme i mi ovde ugledamo te krugove

http://www.youtube.com/watch?v=G9jDrfdxWHg


.......
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif

Promijenjeno od eclipse4 (30.06.2010 u 16:46 sati)
odgoovorite sa citatom
  #198  
Staro 30.06.2010, 18:11
Korisnička slika od apostata
apostata apostata je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.02.2008
prilozi: 1.319
Zahvaljivao se: 602
Dobio je 1.524 zahvalnice(a/u) za 400 priloga
Kazna

Da ti je taj ghostrider (???) vozio toliko ovde gde ja zivim, odustao bi od te ludorije vec nakon prve kazne koja ide u skladu sa materijalnim stanjem. Za 300km na sat bi dobio nekoliko miliona eura kaznu i barem koju godinu u zatvoru sa vozackom oduzetom najverovatnije do kraja zivota. Tek da upozorim milijardere sa ovog foruma.
A sto se tice krugova u zitu - prelepi su !!!
__________________
IDI KUD TE SRCE VODI
odgoovorite sa citatom
  #199  
Staro 30.06.2010, 18:35
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Sada mi je jasno zašto nordijci imaju visoku kulturu u cestovnom prometu. Jednom zgodom vozio me ovdje kod nas jedan norveški pukovnik i kilavi ga kilavi, staje pred svakom zebrom, a nigdje pješaka, bulji u svaki znak i vozi se po propisima koje je osmislila obična budaletina.
odgoovorite sa citatom
  #200  
Staro 30.06.2010, 18:35
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
aaaaa bwe apostata!
Gde ti to zivis? kada su tu kod tebe toliko visoke kazne,
koje dostizu milione eura...........zanimljivo
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Koga postaviti z amoderatora u forumu "Mjesto za razmjenu"? Vumi Kako? 10 14.12.2007 19:17
"Tamo preko Vrbasa"-Tomo Maric x_lav Zanimljivosti 1 13.11.2005 20:40
"Garrett GTI-2500 "Supreme Pro 4" DINIC Vrste i namjena 12 06.02.2005 03:30
Ako moze jos jedna mala pomoc"Quattro MP" DINIC Vrste i namjena 1 03.12.2004 20:54


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!