Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 08.08.2017, 23:35
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
Podvodni detektor

Pošto sam u nabavci podvodnog detektora , koristio bi se samo preko godisnjeg odmora zanima me jel ima tko iskustva sa Scuba Tectorom? U dilemi sam Scuba Tector ili Vibra-Tector 730. Ako je tko radio sa obadva da mi kaze koji bi preporučio. Ima na you tube-u test ali drugačije mi je ako je netko radio s njim na terenu . Hvala


https://www.youtube.com/watch?v=WdjgObyrH1c
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 08.08.2017, 23:43
ObeliX
Gost
 
prilozi: n/a
neces pogrijesiti koji god da kupis. jedan moj drug je kupio Vibru i otisao u Grcku. kaze da odradjuje posao dobro.
ne znam ali sve je to u 5 dkg. vidim da mnogi hvale Scuba Tector. i ja sam u istoj dilemi ali prosao mi je odmor tako da ima do sljedeceg ljeta dosta vremena da razmislim
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku na prilogu
  #3  
Staro 09.08.2017, 17:35
Janko Veselinovic Janko Veselinovic je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 11.02.2012
prilozi: 205
Zahvaljivao se: 745
Dobio je 296 zahvalnice(a/u) za 72 priloga
Ako mislis da ti to bude glavni detektor za ronjenje onda bolje zaboravi na to jer ni teren ne pretrazujes sa pinpointerom .A ako si mislio da ti bude dodatni poput pinpointera posto prakticno imam oba , vibra probe i wader li , blagu prednost bi dao SCUBA tectoru. Kod Vibra je problem mehanizam za paljenje/gasenje koji oce da zabaguje pa onda ne mozes da ugasis detektor pod vodom. Srce bateriju dosta pa sam mu stavio puunjivu LI-Ion od 650mah,dva izlaska otprilike izdrzi sa njom. Kod Detectnixa je problematicno isto dugme on/off,
mislim da bas i nije za rad u rukavicama pod vodom jer i na suvom ga treba ubosti .Ima i integrisanu punjivu bateriju pa se tu ustedi vremenom.
Ako oces pravi detektor za more onda nesto kao excalibur 2, CZ-21....
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku Janko Veselinovic na prilogu
  #4  
Staro 09.08.2017, 18:46
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
Ma pitam za ta dva samo zbog malo trazenja po plazamma kad sam na godisnjem . 10-tak dana godisnje. Evo upravo naručio Scuba tector. LP
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 14.08.2017, 20:46
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
ruah,
pa kako ces da trazis sa ovim spravama po plazi,
pi aparati bez diska,
jedan je sa precnikom sonde 10cm a drugi 10x13cm
jedino da se maskiras u decu ispod 6 godina i sunjas po plicaku na sve cetiri ...
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
MTC DETEKTOR kratki Testiranje detektora 5 11.07.2014 20:56
Detektor............. kratki Vrste i namjena 0 03.12.2008 20:38
detektor MINEORO da li je to detektor iz snova belja Vrste i namjena 19 03.05.2008 00:11
pi detektor tragac Testiranje detektora 10 26.04.2008 20:29
Detektor miligor Vrste i namjena 10 29.10.2007 17:42


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!