Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > NOVI VIJEK > Novac
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Novac Sav novac koji spada u gore navedeni period...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 03.05.2007, 20:18
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Kreizare

Danas posle podne izjuri me zena iz stana oce da usisava, a posto se plasim usisivaca da me neproguta a uz to zuji ko helihopter, uhvati detektor pa bezi na teren. Teren ko teren pregazen ,izgazen ma jednom recju i dusa mu izvadjena (NISTA). U blizini sumica a uz sumicu izvor pa reko aj da udjem bar dame komarci izujedaju posto nisam nista nasao pa cu reci zeni dame seljaci namlatili posto sam im njive kopao ha ha ha.I tako uletim ti ja u sumu postomi mozak provrio na suncu, drz va drz tam ma nema nista samo kojekakvi metci iz poslednjeg rata. I tako iznuren,izgreban vracam se puticem kojim su stotine tragaca prosli ali na moju srecu niko nije spustao sondu , sto bi da kopaju municiju. kad zazujaaaaa na sred putica velim metak ebiga daj da zakopam ka ono belise nesto gledam nemogu da verujem trljam oci i pipnobi i nebi ma jeste bre srebrni krajcar malo se beli ispod blata pa ga pljunem onako domacinski dabi i ekser zardjo kad on se zabeli skroz. Skocim ti ja od srece pa mi nako sonda pade na desnu stranu kraj puta kad ono zazuja jos jace , streso se ja umalome srcka nepogodi jos ni ovaj nisam stavio u dzep a ono jos zuji odkopam kad ono III- izletese na svetlo dana,pocese ruke da drhte noge da klecaju moro sam lupiti glavom od Bukvu da dodjem sebi,pokupim i to pa okreni obrni u krug ma ljudi ono pisti na sve strane vadim ti ja novce i zamisljam u sebi bre samo srebro kadce zlatnik da padne ali oces nisam ja bas toliko srecan izgleda nisam jeo g......a kad sam bio mali pokupim to stoje bilo tu i nako u zanosu krenem dalje reko bice jos .... a da tocu vam drugi put ispricati. a kuci kadsam dosao i zena videla tolike srebrnjake poce dame grli ma skace po meni kodasam dobio 6-sticu na loto-u volime jadna a ja to nisam ni znao ha ha ha pa evo pa pogledajte ovo za sada a drugi put bice jos.
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg CA2RSPQV.jpg (71,8 KB, 51x prikazano)
Tip dokumenta: jpg CAWPSTOV.jpg (84,2 KB, 37x prikazano)
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 03.05.2007, 21:15
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
E da hoce zena i mene nekada tako da istjera pa da se i ja obradujem malo ...Rade- svaka ti cast na nalazu, neko se ceskao po glavi gdje mu je vrecica sa parama ostala . Ah da, ne brini, sledece ce biti sa zlatnicima- sigurno
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 03.05.2007, 21:19
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Večeras pometi ulicu, posij prašinu po stanu, jasno, da žena ne vidi.
Sutra kada uzme usisavač u ruke, ispuštajući neartikulirane zvukove, ti hoćeš - nećeš, moraš prošetat detektor po srebrnom putu.
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 03.05.2007, 21:26
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Enigma brate pa stabi ja stvarno da ti nisi tu? savet ti je dobar,sad cu ja da ubacim prasine dok ona gleda srebrnjake i okrece cifre po glavi hahaha ja joj provalio da to kostaaaaaaaaaaaaaaa puno novaca a ona jadna samo sto se nerasplace koliko me VOLI uh te zene bas su j.... . A ti vumi poslusaj i ti Enigmu pa ces i ti biti izbacen iz kuce kao i ja
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 03.05.2007, 21:30
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
A da samo da nezaboravim ima tu i nastavak price ali to necu veceras da vas nebi somak zaboleo od pa da nebudete hodali po kuce smejajuci se do besvesti dok vas zena GALAMI
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 03.05.2007, 22:37
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Rade, koji ti je k.rac?
Odmah nam otkrij zagonetku.
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 03.05.2007, 22:38
gloshky
Gost
 
prilozi: n/a
Posle svega ovoga, resio sam da se zenim definitivno ! Mozda i ja budem bio takve srece
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 03.05.2007, 22:50
Korisnička slika od Stef74
Stef74 Stef74 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 27.08.2006
mjesto: Negde izmedju
Starost: 49
prilozi: 701
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
Bolje nemoj!!!
Jer kod tebe umesto usisivaca mozda ce raditi Metla .
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
* [I]Zabluda je videti ono što ne postoji, ali i ne videti ono što postoji.[/I]
* [I]Kad imaš sve, ne vidiš ništa. Progledaš tek kad nemaš ništa.[/I]
[I]* Naše malo može biti mnogo za one koji nemaju ni malo.[/I]
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 03.05.2007, 23:00
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od gloshky Prikažite prilog
Posle svega ovoga, resio sam da se zenim definitivno ! Mozda i ja budem bio takve srece
Gloshky, zašto bi tebi bilo bolje nego što je nama?
Zato se odmah oženi.
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 03.05.2007, 23:09
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
ma da samo se zeni ja planiram jos jednu da dovedem ova me sadasnja samo matretira i isterava samo po danu valjda ce ta druga i nocu dame izgoni napolje
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!