Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 11.03.2008, 13:33
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Rebus

Da li da za 300 e uzmem 1236 ili nesto drugo, naravno polovno.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 11.03.2008, 14:29
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Nije valjda da ti je Goldmaxx nedovoljan?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 12.03.2008, 08:09
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Druze Goldmaxx je zakon, ali imam drugi problem. Sa njim radim u zavicaju ( Srem) gde sam siguran. Uzeo bih drugi aparat losiji i jeftiniji da bih poceo da radim po banatu gde zivim. Ovde sam par puta izasao na teren i svaki put sam bio oteran uz pretnju. Ne bih da rizikujem da mi oduzmu goldmaxxa. Ovde ljudi nikada nisu videli detektor pa cudno reaguju.
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 12.03.2008, 16:36
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Pa reci im da si iz vodovodnoga i da trazis vodu ...nema ti boljeg nacina nego pronaci vlasnika zemlje i direktno ga pitati, budi siguran da ce te rijetko ko odbiti, cak ce se zanimati oko toga i bice mu zanimljivo. Znam kada sam otisao na jedno brdo dolje u bosni i pitao vlasnika da li smijem traziti, ovaj mi rece da mogu sa pitanjem, da li znam da sve sto pronadjem moram prijaviti? Ja rekoh da znam i odem da trazim. Odmah su pored mene bili njegov sin i neki rodjak, koji su samo gledali sta radim. Posto su mi bili dosadni, pronasao sam jedan signal za zeljezo i dugo provjeravao, kao da ne znam o cemu se radi. Onaj njegov rodjak mi pridje i pita sta je bilo a ja mu rekoh, ma sve samo zeljezo lezi ovdje i necu da kopam. On je odmah rekao da ja dam njemu lopatu da on kopa, sto sam i uradio. Covjek je podosta kopao jer je teren bio kamenit i suma je tu nekada bila. Kada je iskopao nekakvo zeljezno smece, opsovao je i otisao, a ja sam dalje trazio sam .
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 12.03.2008, 20:50
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Nema mi druge nego da tako pokusam da uradim. Valjda necu naici na nekog Iliju Cvorovica.
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 12.03.2008, 21:32
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Sve sto ti moze uraditi je to da ti kaze da ne smijes traziti na njgovom posjedu...zahvalis se i odes
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 13.03.2008, 08:04
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Malo su ljudi ovde zatucani samo da ne zovu policiju, a ako bi me oterao to nebi bio problem
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 13.03.2008, 14:33
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
A sad svi imaju mobilne nije to vise kao nekad, nema zatucanosti pogotovo one silne emisije na TV koje su edukovale sire narodne mase sad svi misle da se ispod svake travke nalazi zlatnik.
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 14.03.2008, 11:47
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Kada me neko vidi da trazim odmah me pita da li ima zlata, to je sve sto ih interesuje. Najvse probleme sam imao sa lovcima, sva tri puta su me terali ovde u Banatu.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!