Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Prikažite rezultate ispitivanja: Koje detektore koristite ???
Fisher 36 33,64%
Minelab 20 18,69%
Whites 18 16,82%
Tesoro 4 3,74%
Troy 1 0,93%
Ostali 33 30,84%
XP 11 10,28%
Multiple-Choice-ispitivanje. Učesnika: 107. Nemate pravo glasanja.

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #81  
Staro 07.03.2008, 19:22
avukadi2
Gost
 
prilozi: n/a
Bane hvala na dobrodošlici.Ovo je model sa kutijom iznad štapa,ako mislimo na isto.vrlo malo sam ga koristio i pronašao sam neke stvari ali na nekih 10 do 15 cm.Ili ga ne koristim kako treba ili ne može dublje.
  #82  
Staro 07.03.2008, 19:42
edo
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Ganga Prikažite prilog
Pozdrav svim posetiocima Vumisa i jedno pitanje za sve one koji se razumeju u tehniku.......
Naime sa drugarom se spremam da kupim jednu spravicu koja se zove
Locailezer 3000 Pro Plus Američkog proizvođača, ona košta nešto oko 23000 dolara bez carine, pa se jednostavno interesujem dali je ona toliko moćna kao što na sajtu piše tj. dalise iko sretao sa njom na terenu?
Ako želite da pogledate ovu i ostale "moćne " spravice pođite do www.com u isčekivanju odgovora puno pozdrava za celu ekipu.
Ganga............... ..
pozdrav dobara je to masina ja imam exp4000 pro basis to je skoro isti sto posto isplativ

Promijenjeno od Vumi (07.03.2008 u 20:25 sati)
  #83  
Staro 07.03.2008, 19:58
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od edo Prikažite prilog
pozdrav dobara je to masina ja imam exp4000 pro basis to je skoro isti sto posto isplativ
pozdrav edo,
jesi li nasao nesto sa tim aparatom,
kako se pokazao na terenu...
pozzzzzz
  #84  
Staro 07.03.2008, 23:16
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od avukadi2 Prikažite prilog
Bane hvala na dobrodošlici.Ovo je model sa kutijom iznad štapa,ako mislimo na isto.vrlo malo sam ga koristio i pronašao sam neke stvari ali na nekih 10 do 15 cm.Ili ga ne koristim kako treba ili ne može dublje.
avukadi imas dobar aparat,nemoj da brines,a ako oces jos malo dubine kupis vecu DD sondu i imas jedan od najboljih aparata...
  #85  
Staro 07.03.2008, 23:43
avukadi2
Gost
 
prilozi: n/a
Puno hvala "laki" vidim da ih ljudi slabo posjeduju pa pomislih da sam nabavio krivu mašinu. Nabavit ću novu sondu pa ćemo da vidimo,tvoja procjena koliko jaka dd sonda mora da zadovolji malo veću dubinu.
  #86  
Staro 07.03.2008, 23:46
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
citat

Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Mislim da vecina detektora moze vidjeti novcic ispod rimske cigle, e sad kako...to skontajte sami ...u to se uvjerio i "kratki" kada je testirao Goldmaxxa i javio mi razocarano da ni on to ne moze...poslije je vidio da nije bio u pravu
Mislim i da kažem da discriminator tipa "TR disc"modusa kod detektora to nije moguće jer detektor u modusu razlikovanja ne reguliše efekat zemlje i zbog toga gibi u dubini i do 30% detekcije a da ne govorimo i o prepoznavanju cilja.To mogu prepoznati samo iskusni tragači.
  #87  
Staro 07.03.2008, 23:52
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od avukadi2 Prikažite prilog
Puno hvala "laki" vidim da ih ljudi slabo posjeduju pa pomislih da sam nabavio krivu mašinu. Nabavit ću novu sondu pa ćemo da vidimo,tvoja procjena koliko jaka dd sonda mora da zadovolji malo veću dubinu.
nema jaka ili slaba DD(veca) sonda za tvoj aparat trenutno je samo jedna i to 12"x10"...
  #88  
Staro 07.03.2008, 23:52
avukadi2
Gost
 
prilozi: n/a
vumi molim te pomozi mi , kako tipkati citate
  #89  
Staro 08.03.2008, 00:08
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od avukadi2 Prikažite prilog
vumi molim te pomozi mi , kako tipkati citate
Stisni gumb " Citirati " i tipkaj.
  #90  
Staro 08.03.2008, 00:27
avukadi2
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od laki Prikažite prilog
nema jaka ili slaba DD(veca) sonda za tvoj aparat trenutno je samo jedna i to 12"x10"...
ne razumjem laki dali ima veća jer je u mene ta 12" #10"
Tema je zatvorena

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Detektori i njihove cijene Vumi Vrste i namjena 33 04.04.2008 10:20


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!