Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > NOVI VIJEK > Novac
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Novac Sav novac koji spada u gore navedeni period...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 24.07.2008, 19:09
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Na zalost tako je i kod mene je bila ista situacija, morao sam izbaciti zatvarace i foliju pa je ostala samo ova beda od oko 70€, srebrni novcic od 5€, srebrno prstenje privesci itd:
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg IMG_0746.JPG (69,5 KB, 38x prikazano)
Tip dokumenta: jpg IMG_0748.JPG (73,6 KB, 29x prikazano)
Tip dokumenta: jpg IMG_0750.JPG (71,5 KB, 25x prikazano)
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 24.07.2008, 19:20
laki
Gost
 
prilozi: n/a
s kojim detektorom si radio kratki?
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 24.07.2008, 19:22
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Sa Garetom 250 i velikom sondom. Pronasao sam mu odlicno stelovanje tako da nisam tako reci nista dzabe kopao.
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 25.07.2008, 16:36
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Laki druze ima li sta od zlata ili si ga morao diskriminisati zbog zatvaraca i folije?

kratki , na plazi sam pozeleo minelaba sov.GT ,kod njega sam mogao da izbacim alu zatvarace a da recimo ostane zlatno prstenje ...
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 25.07.2008, 19:46
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Kod gareta je isto tako, ostane deblje zlatno prstenje kao sto su burme ili tome slicno. Tanje zlatno pretenje izbacuje sa aluminijumom.
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 26.07.2008, 00:00
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Kod gareta je isto tako, ostane deblje zlatno prstenje kao sto su burme ili tome slicno. Tanje zlatno pretenje izbacuje sa aluminijumom.
ma da,tako je i kod f4 ali nije kod minelaba GT kad upotrebis potenciometar NOTCH...
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 26.07.2008, 00:09
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Spectrum se isto tako može uigrati da njuši zlatni nakit, a da ostalo batali, ne 100 % ali zadovoljavajuće.
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 26.07.2008, 00:25
laki
Gost
 
prilozi: n/a
enigma, davno sam radio sa spektrumom na plazi, ali koliko se secam nismo imali nikakvog rezultata kad je zlatni nakit bio u pitanju...na lance i narukvice bio je potpuno nem ,na prstenje je dobro reagovao ali je pokazivao isti broj kao i za "cepove"limenki, mislim da je bio broj 25,te mete smo prestali da vadimo , bilo ih je previse...
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 26.07.2008, 01:13
Korisnička slika od rajan
rajan rajan je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 14.06.2006
mjesto: o Pirote mOj kraj Nisave
prilozi: 133
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
moja masina dukate i zlatne predmete (staro zlato) diskriminise na zlato u centru a nove dukate i novo zlato (zlatnike od druga Tita, narukvice itd) izmedju obojenog metala i zlata "vise prema obojenim metalima " za plaze- neupotrebljivo osim ako plaze nisu turske, rimljanske i nesta izmedju ali sumljam da su oni nosili zlatne pare kad su isli na plazu ( kukuruz peceni ili kuvani, krofne , lubenice i slicne potrebstine su mnogo jeftine)
__________________
док не пробам лава,за мене је свиња краљ животиња!
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 26.07.2008, 02:04
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od laki Prikažite prilog
enigma, davno sam radio sa spektrumom na plazi, ali koliko se secam nismo imali nikakvog rezultata kad je zlatni nakit bio u pitanju...na lance i narukvice bio je potpuno nem ,na prstenje je dobro reagovao ali je pokazivao isti broj kao i za "cepove"limenki, mislim da je bio broj 25,te mete smo prestali da vadimo , bilo ih je previse...
Imam odlične rezulte, mislim da sam postavio nalaze s plaža od prošle godine. Vjerovatno je kvaka u podešavanju određenih parametara aparata.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
nesto zanimljivo zeljketa Zanimljivosti 4 03.07.2006 01:32


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!