Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 19.06.2013, 00:19
Korisnička slika od Naki011
Naki011 Naki011 je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.06.2011
prilozi: 192
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 6 zahvalnice(a/u) za 6 priloga
Ono što za sada mogu da primetim je da mu je interface i dalje očajan!
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 19.06.2013, 00:21
Kele78
Gost
 
prilozi: n/a
Q

Citat:
citat od miligor Prikažite prilog
Izvestaj sa terena, prvi utisci-konfuzno. Tonovi su cudni, ni blizu onog sto je bilo(ne znam da li je bolje ili gore). Ground, cudan ne znam kako se podesava ali cu provaliti. Aparat je osetljiviji, ne znam da li je dublji ali sta naleti do 15cm javi. Za dublje zavisi od velicine. Odlicna opcija taster mete (target) za otkrivanje predmeta. Uglavnom skroz drugi aparat, trebace mi vremena ali mislim da obecava.
Kolega kako ppeva ovaj novi program pod rednim brojem 10??Ima li vajde od njega kakve?
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 19.06.2013, 06:36
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Kele nisam ga probao jos, javicu utiske.
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 19.06.2013, 10:08
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Kele78 Prikažite prilog
dRug sve to cini ovaj hoby zanimljivijim..po meni ovo sto su sada uradili sa v3 je totalno novi detektor!
znam to,zanimljivo je kad covjek zna da stelovanjem moze bolje i vise.
nista lose od toga sto se detektor moze promijeniti sa novim stelovanjima, update-ima ili softverima,samo koliko je zaista to dobro? da li ce se dobiti na dubini,da li ce bolje odvajati ili ce samo promijeniti zvukove,nacin rada isl? da li je taj novi program samo mazanje ociju ili stvarno pravi od DEUS-a Uber-DEUS-a vidjet cemo.
jbg sta ako ti se ne svidja ? cekaj noci "V" ?
o ukusima se ne raspravlja. ja cu samo da pratim sta se desava jer mozda i ja nekad kupim DEUS-a...ali kako GMAXX "przi" sumnjam da ce se to uskoro desiti .
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 19.06.2013, 10:21
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
plasim se da ovaj V3 nije ispao bas onako kako su mnogi ocekivali,
barem nije ono sto sam ja verovao da ce biti.
moj je utisak,da su izmenjali neke opcije koje su na starom modelu bile sasvim korektno odradjene i koje je trebalo ostaviti i samo ih nadograditi ...
imam kod sebe i v2 i v3, tako da cu moci da proverim na licu mesta da li je nesto promenjeno sto se dubina ili stabilnosti tice , u sta cisto sumljam.
plasim se da su zbog zahteva trzista gazde xp-a malo poranili sa ovim update-om , da su sve zbrzali, izbrljali i po meni cak pokvarili prvi utisak koji je deus ostavio kad se pojavio na trzistu metal detektora.
kolko god da mi ovaj aparat odgovara kao detektor, nekako mi se cini da ce deus vrlo brzo da dozivi i v4. verziju kojom bi se ispravile sve mogu slobodno da kazem greske ovog update-a.

DW.
gmaxx je vise nego dobar aparat, ali deus je jos jedna klasa iznad njega , tako da ako se ikada odlucis da zamenis gmax sa deusom, znaj da neces pogresiti.
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 19.06.2013, 10:37
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
nije da me ne vuce da kupim ali sacekat cu V7 ili V8
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 19.06.2013, 10:58
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Ja sam dosao do zakljucka da aparat mnogo bolje odvaja i razlikuje plemenit od ne plemenitog metala i da mu
je reakcija jos bolja.
To je bio kratak test na mali srebrni novcic od 7mm kojeg sam stavio na pod a isti je od armiranog betona, mreza u betonu je 10x10cm.
Videcemo kako je na terenu sa GB, mada meni nikad nije bio problem.
Tesko je odlican aparat napraviti jos boljim.....

Promijenjeno od kratki (19.06.2013 u 11:18 sati)
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 19.06.2013, 11:35
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
sa GB-om ni ja nisam nikad imao problem, doduse nisam nikad ni naleteo na neku mnoooogo mineralizovanu zemlju pa da primetim neki problem.
uvek bi prvo odradio "pumpanje" i onda prebacio na treking tako da nisam vise o tome ni razmisljao .

za ostalo cu da proverim jos malo bolje na terenu, mozda kad se malo priviknem na ovu verziju utisak bude i bolji...
ako i ne, vraticu na V
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 19.06.2013, 16:47
Kele78
Gost
 
prilozi: n/a
Q

Citat:
citat od Desert Walker Prikažite prilog
nije da me ne vuce da kupim ali sacekat cu V7 ili V8
Drug kako sam se vencao isto tako mogu i da se razvedem...al dok god valja dobro ga cuvati podmazivati i odrzavati.malo kozmetike minivala i ostale dzidzabidze nece mu skoditi...isto kao sa zenom
Ja sam prezadovoljan deusom uopste i hvala ljudima koji su mi ga preporucili...od oktobra prosle god ,baterije i dalje funkcionisu posle bem li ga koliko sati rada..ebes ti aparat kad svake nedelje kupujes baterie..Ovi novi programi za update su potpuno besplatni ,pa nek bude da su ga 0,01% poboljsali i to je exra jer je dzabe!!
Cekao sam da se dr.Kratki oglasi da vidim njegov komentar jer je on expert za stelovanje istog ..ako on kaze da ima poboljsanja ja onda nemam razloga da sumljam:

Promijenjeno od Vumi (23.06.2013 u 19:28 sati) Razlog: xx
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 19.06.2013, 17:16
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
neznam cemu ovo...ja nikad nisam rekao da je to los detektor ali je skup ako uzmemo u obzir da je ovo hobi. ima i skupljih naravno al to je druga prica.ja sam umalo kupio DEUS proslo ljeto al kao sto rekoh nije me se toliko dojmio i odustao sam jer me je Gmaxx usrecio. dao mi je sve sto mi treba i jbg,kad mi dojadi onda cu mijenjati...bas kao i zenu.
sto se tice baterija ja sam skoro zaboravio kad sam kupio nove. kad stavis kvalitetne dugo ce ti biti a ja sam izlazio na teren sa istim baterijama i po 10 puta...znaci godisnje mozda 3 puta sam mijenjao. sad imam punjive i mislim da ce potrajati nekoliko god prije nego budu za smece.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Deus Jevus XP 11 01.08.2012 10:44
Xp deus Goran XP 13 20.08.2011 16:05
Test Deus kratki XP 3 09.01.2011 20:11
XP Deus kratki XP 3 08.01.2011 17:19


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!