Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 11.04.2006, 20:48
Marko_
Gost
 
prilozi: n/a
Pomoc!

Pozdrav svim korisnicima foruma Vumis Antika.

Imam problem sa detektorom fisher1236 x2.
Koristim ga od skoro,i prvi put kad sam izasao na teren desavalo mi se da se signal javi,a zatim izgubi. Inace sam taj dan nasao nekoliko novcica i fibulu,kod njih je zvuk bio jasan i nije se gubio.Da li neko zna u cemu je problem ?
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 11.04.2006, 22:43
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
Eto ja cu da ti odgovorim iako sam i ja pocetnik ali posto sam nesto malo radio sa fischerom znam da se to desava onda kada aparat nemoze da se odluci o kojem se metalu radi i to obicno na vecim dubinama i kod velikih komada Zeleza (Gvozdja) . Ponekad hoce tako da se ponasa i ako Mineralizaciju nisi dobro doterao i onda hoce ponekad da daje signal a nekad ne - na vece komade kamenja ili ciglica .
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Help.....pomoc.... rammstein Priče...legende...itd 41 13.04.2008 22:09
Trazi se pomoc nadarenih :) Vumi Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! 36 07.09.2005 01:04


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!