Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 18.01.2011, 09:15
chipps
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
Minelab musketar adventis je izuzetan za srebro,skidam kapu.Ima manu,hoce da pravi masku ali iskusniji to osete.Moj predlog je CZ 3D Gold serija sa sondom 28 cm dobar za sve i ima dobru dubinu,diskriminacij u,pipoint, dubok za militariju.malo skuplja masina od ostalih ali se isplati.

Ceska zbrojovka ?
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 18.01.2011, 09:20
chipps
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od maximus379 Prikažite prilog
Za zuto treba malo smanjiti diskriminaciju,ali onda hoce da javi i poneki ekser i obavezno foliju,jer ona ima skoro istu provodnost kao zlato
Provereno
Nasem prijatelju koliko sam ga razumeo treba aparat za srednjevekovni i WW2 teren,na prvom nece sigurno da ga razocara jer tu ima dosta srebra a za drugi nemam pojma jer ne trazim na takvim terenima.
Jedino ako nece da lovi srebrne metke kojim su lovili vukodlake
Za obadva tipa terena mu treba neka skuplja masina tipa Gmaxx,Goldmax,Explor er,ali to je samo misljenje jednog neiskusnog tragaca koji ima jaku zelju da postane veliki!
Tako je, treba mi za od 12 st. pa nadalje (za sada) i za teren na kojemu su građeni bunkeri za obranu od Mađara, Rusa i ostalih najezda...
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 18.01.2011, 09:23
chipps
Gost
 
prilozi: n/a
Ok budući da smo preskočili ACE 250 i F2 te se usredotočili na nešto skuple, nadam se i bolje detektore ajde da vas još malo iskoristim i pitam.
Kako se ovaj detektor Minelab xTerra 305 nosi s Musketeer-om i xd adx250 ?
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 18.01.2011, 12:34
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Chipps, jel ti stvarno mislis da ovdje mozes dobiti odgovore na sva tvoja pitanja u vezi poredjenja raznoraznih modela detektora?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 18.01.2011, 12:41
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Citat:
citat od chipps Prikažite prilog
Ceska zbrojovka ?
Dobra je to masinica,izuzetan celik. .Fisher CZ 3D sa 28 cm sondom u Ameriku se krece oko 800 dolara u Evropu oko 800-900 eura.Druze moj ti je savet da ne cackas po tim bunkerima,nije zdravo za iskusnije a o pocetnicima da ne pricam.
odgoovorite sa citatom
  #26  
Staro 18.01.2011, 12:56
chipps
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Chipps, jel ti stvarno mislis da ovdje mozes dobiti odgovore na sva tvoja pitanja u vezi poredjenja raznoraznih modela detektora?

Naravno da da...
Pa valjda znate neki klinac o tim detektorima, meni su za sad oni različiti po boji, načinu držanja i broju tipkica ili šarafića...

X-Terra 305, kakav je u odnosu na ove naveden?
Kakav je uopće?
odgoovorite sa citatom
  #27  
Staro 18.01.2011, 12:58
chipps
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
Dobra je to masinica,izuzetan celik. .Fisher CZ 3D sa 28 cm sondom u Ameriku se krece oko 800 dolara u Evropu oko 800-900 eura.Druze moj ti je savet da ne cackas po tim bunkerima,nije zdravo za iskusnije a o pocetnicima da ne pricam.

Bio sam ja u dosta tih bunkera i pretežno su prazni ali su kao građevine odlični i na neki način fascinantni jer su jako dobro skriveni i dosta tajanstveni.
odgoovorite sa citatom
  #28  
Staro 18.01.2011, 13:23
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Citat:
citat od chipps Prikažite prilog
Naravno da da...
Pa valjda znate neki klinac o tim detektorima, meni su za sad oni različiti po boji, načinu držanja i broju tipkica ili šarafića...
Mislis da mi ovdje samo cekamo kada ce izaci nekakav novi model detektora kako bi ga kupili i isprobali, pa kada neko kao ti dodje i pita, sta mislimo o razlici izmedju ovog i onog modela, spremno damo odgovor.....tesko da je bas tako, jer kada neko kupi detektor on ga zadrzi sve dok ne ispusti dusu (mislim vecina od nas) a u medjuvremnu izadje 100 novih modela...ti sada vidi.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #29  
Staro 18.01.2011, 14:26
chipps
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Mislis da mi ovdje samo cekamo kada ce izaci nekakav novi model detektora kako bi ga kupili i isprobali, pa kada neko kao ti dodje i pita, sta mislimo o razlici izmedju ovog i onog modela, spremno damo odgovor.....tesko da je bas tako, jer kada neko kupi detektor on ga zadrzi sve dok ne ispusti dusu (mislim vecina od nas) a u medjuvremnu izadje 100 novih modela...ti sada vidi.
Ma ne to Vumi...
Nego ono, možda ga netko ima, možda je netko imao i još koji uz taj i tako...
Sasvim mi je jasno da se tehnika ni u kojem poslu ne može u praksi pratiti u potpunosti.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!