Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 25.04.2008, 18:05
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
pi detektor

Da li neko ima iskustva u radu sa pulsnim detektorom,konkretno ,KTS-ov PLSE AR II,koji ima analognu skalu i kakvi su rezultati sa analognim instrumentima u odnosu na digitalne?Da li je visoka cena od 600 evra za ovakav detektor?
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 25.04.2008, 19:53
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
Kada sam vec postavio pitanje video sam da mi se potkrala greska u nazivu detektor je: "PULSE AR II"
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 26.04.2008, 00:32
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
citat

Citat:
citat od tragac Prikažite prilog
Kada sam vec postavio pitanje video sam da mi se potkrala greska u nazivu detektor je: "PULSE AR II"
Pozdrav u ime svih dobro dosao.Potkrala ti se greska u nazivu aparata tako bi ti se isto desilo da si ga kupio.Imao sam taj aparat i ravan je nuli pisti na sve osim na ono sto treba.Recimo prohrom nemoze da registruje,zlatnu narukvicu 18 k , zlatan lanac od 114 g 14 k i to u vazduhu.Moj licni savet ti je da ga ne kupujes jer za te pare imas mnogo boljih aparata ovde na Vumiju ili negde na drugom mestu.Vidi sta ce reci drugi sa foruma iskusniji samo da ne navracaju vodu na svoju vodenicu vec iskren savet u zavisnosti sta ti hoces od aparata.
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 26.04.2008, 02:08
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
I Dzone,koristio bih ga za pretrazivanje obale,sto znaci posle kupaca,kada nastupi mir i svi odu pogledati da li je neko nesto "poklonio"pesku ili blizoj obali naravno u mojoj okolini ima lepih lokaliteta.Neoplanta sa okolinom krije mnogo toga ,bar ja tako mislim ali poceo bih od mesta gde je sveze i mislim da mogu nesto da pronadjem.Mene je pod "stare"dane uhvatila izgleda "zlatna groznica"ali nekako se mora poceti a ovo je u meni vec dvadesetak godina i sada sam odlucio da krenem...
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 26.04.2008, 02:51
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
citat

Citat:
citat od tragac Prikažite prilog
I Dzone,koristio bih ga za pretrazivanje obale,sto znaci posle kupaca,kada nastupi mir i svi odu pogledati da li je neko nesto "poklonio"pesku ili blizoj obali naravno u mojoj okolini ima lepih lokaliteta.Neoplanta sa okolinom krije mnogo toga ,bar ja tako mislim ali poceo bih od mesta gde je sveze i mislim da mogu nesto da pronadjem.Mene je pod "stare"dane uhvatila izgleda "zlatna groznica"ali nekako se mora poceti a ovo je u meni vec dvadesetak godina i sada sam odlucio da krenem...
Da li si vec kupio taj aparat?Ja sam ti rekao iz svog iskustva da taj aparat ne vredi nista . Kupljen je u Nemackoj pre 4 g i posle nekih mesec dana je otisao u druge ruke svom srecom.Za tih 30 dana sam se nakopao rupa i rupa.Rezultati su bili samo ek****, poneki arsov,crep,ceramida, cigla i naravno mineralna zemlja i ugljen koji je ostao posle neke paljevine,rostilj ili razanj nije bitno ali je reagovao na ugljen koji je ostao u zemlji na nekih 5 do 15 cm.Sacekaj ostale sta ce reci pa sam zakljuci.Sto se tice peska i plaze tu mozes ali lokaliteti koji su pod zastitom drzave to ti ne bih preporucio ako si na to mislio.Ja recimo ne koristim terene koji su pod zastitom drzave vise volim da idem po sumi i livadi gde nema nikakvog obelezja da je tu postojalo bilo sta sto bi ukazivalo na nekakve lokalitete ili tome slicnom jer nema da te boli glava.
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 26.04.2008, 02:53
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
Cesto srecem komentar da se XP Goldmaxx power pokazao kao veoma dobar.Da li je to stvarno tako ili se mozda neki drugi model pokazao kao bolji za sitne mete?Da li se on moze u nemackoj dobiti po povoljnijoj ceni i gde?Trebale bi mi brzo instrukcije posto mi covek 10.maja dolazi iz Nemacke a da ne bi smo davali besplatnu reklamu nikom molio bih Vas da mi date odgovore direkto na m-leder@nadlanu .com
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 26.04.2008, 04:04
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
I.Dzone sta ti sada koristis i kako si time zadovoljan.Nesto sam u medjuvremenu gledao i na yutube o XP maxx-ovima .Meni se on dopada i kako izgleda ali znam da kod ovih stvari izgled ne znaci nista.Ja jos nisam nista kupio od detektora ali sam se popalio kao dete za igrackom.Naravno godine mi ne dozvoljavaju da donesem neozbiljnu tj.pogresnu odluku pa se zato toliko i raspitujem.Ne znam sta bi mi kratki ili neko sa velikim iskustvom posavetovao da kupim.U svakom slucaju bez obzira sto sam pocetnik kupicu dobar uredjaj sigurno.Ja ovaj forum i shvatam kao ucenje na tudjim greskama i iskustvu.
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 26.04.2008, 10:14
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od tragac Prikažite prilog
Da li neko ima iskustva u radu sa pulsnim detektorom,konkretno ,KTS-ov PLSE AR II,koji ima analognu skalu i kakvi su rezultati sa analognim instrumentima u odnosu na digitalne?Da li je visoka cena od 600 evra za ovakav detektor?
izbegni ovaj aparat ,on ne vredi ni 50 evra...
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 26.04.2008, 18:05
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
komentar

Citat:
citat od tragac Prikažite prilog
Da li neko ima iskustva u radu sa pulsnim detektorom,konkretno ,KTS-ov PLSE AR II,koji ima analognu skalu i kakvi su rezultati sa analognim instrumentima u odnosu na digitalne?Da li je visoka cena od 600 evra za ovakav detektor?
pulse ar II je skoro identican kao i pulse starII. To je Pi impuls metal detektor.Ja licno nisam njime odusevljen jer radi nepouzdano.Discrimin ator pokazuje lazno.Nestabilno radi kada sondu spustis do zemlje jer nema regulaciju za neutralisanje efekta tla.na internetu potrazi i naci ces uputstvo za rukovanje.
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 26.04.2008, 18:29
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
za Ljubu

Citat:
citat od Ljuba Prikažite prilog
pulse ar II je skoro identican kao i pulse starII. To je Pi impuls metal detektor.Ja licno nisam njime odusevljen jer radi nepouzdano.Discrimin ator pokazuje lazno.Nestabilno radi kada sondu spustis do zemlje jer nema regulaciju za neutralisanje efekta tla.na internetu potrazi i naci ces uputstvo za rukovanje.
sta mislis o Mikronu. Mislim da ti je poznato ako ne pogledaj.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Vibra-Tector 720 Detektor kratki Testiranje detektora 28 14.09.2009 18:04
detektor MINEORO da li je to detektor iz snova belja Vrste i namjena 19 03.05.2008 00:11
USA Army detektor Stef74 Zanimljivosti 1 15.07.2007 02:51
Bezzicne slusalice za detektor Vumi Vrste i namjena 0 23.12.2004 01:27


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!