Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 11.10.2007, 16:46
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Sman pa druzrnje je bilo dobro samo nalaza slabo, El bane nije imao vise vremena a i teren je bio ocajan
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 11.10.2007, 17:30
laki
Gost
 
prilozi: n/a
rade nije to taj detektor ovo je tesoro tejon...
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 11.10.2007, 17:34
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
tako je , onomad mi je u rukama bio advantage
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 11.10.2007, 17:36
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
e ebiga menise ucinio daje to onaj detektor banetov greska izvinjajem se
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 11.10.2007, 17:50
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
bio je jedan aparat u gepeku, sa slicnom sondom i slicnom kutijom, ali to je onaj sto nije izlazio na teren jer je akumulator zezao...
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 03.08.2010, 16:14
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od laki Prikažite prilog
sa danasnjeg izleta ...nije test vec stvarnost...ovo mi je prvi put da iskopam nesto iz ove dubine (oko60cm)...predpost avljam da se radi o nekom vizantijskom bronzanom poklopcu (necega )jer se ovde nalaze uglavnom vizantijski novcici...

slazem se da je stvarnost,ovo je pronadjeno na preko 83 cm dubine


http://foundintheground.com/blogs/sa...oard-blog.aspx

imate ispod i malo slika kako su se levale sikire









.......
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif

Promijenjeno od eclipse4 (03.08.2010 u 16:37 sati)
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 03.08.2010, 16:28
Atila Hunt
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od laki Prikažite prilog
sa danasnjeg izleta ...nije test vec stvarnost...ovo mi je prvi put da iskopam nesto iz ove dubine (oko60cm)...predpost avljam da se radi o nekom vizantijskom bronzanom poklopcu (necega )jer se ovde nalaze uglavnom vizantijski novcici...
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
slazem se da je stvarnost,ovo je pronadjeno na preko 83 cm dubine


http://foundintheground.com/blogs/sa...oard-blog.aspx


imate ispod i malo slika kako su se levale sikire
Kod Lakija je u pitanju jako strmi teren,to je i razlog njegovom pronalasku na toj dubini(osnovi geometrije),A kod ovog sa sekircetom je verovatno neka sekirica bila znatno blize povrsini od najdublje zakopane.Iz tog razloga uvek ali uvek treba spustiti detektor u iskopanu rupu i proveriti da li se dublje nalazi mozda jos neki novcic ili cela ostava novca!
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 03.08.2010, 18:43
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Atila Hunt Prikažite prilog
Kod Lakija je u pitanju jako strmi teren,to je i razlog njegovom pronalasku na toj dubini(osnovi geometrije),A kod ovog sa sekircetom je verovatno neka sekirica bila znatno blize povrsini od najdublje zakopane.Iz tog razloga uvek ali uvek treba spustiti detektor u iskopanu rupu i proveriti da li se dublje nalazi mozda jos neki novcic ili cela ostava novca!
hehehe, atila zasto si toliko sumnjicav, teren nije vojvodjanska ravnica ali i nije "jako strm" zato sam i napisao "oko" 60 cm, a i predmet je bio idealno postavljen ... ja do sad nisam lupao neke besne dubine i znam uglavnom koje su mogucnosti vlf detektora...
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 04.08.2010, 10:02
Atila Hunt
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od laki Prikažite prilog
hehehe, atila zasto si toliko sumnjicav, teren nije vojvodjanska ravnica ali i nije "jako strm" zato sam i napisao "oko" 60 cm, a i predmet je bio idealno postavljen ... ja do sad nisam lupao neke besne dubine i znam uglavnom koje su mogucnosti vlf detektora...
Laki,nisam napisao da sumnjam,i nesumnjam pa postavio si i slike.Moj komentar je samo za mene logicno objasnjenje za nesto sto se,priznaces ne desava svaki dan.
U svakom slucaju svaka cast i na pronalasku a i na kopanju ja bih napustio lopatanje negde na pola puta do predmeta.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
crna hronika lovci na blago viminacijum saban Priče...legende...itd 7 22.08.2006 19:51


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!