Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 17.05.2008, 01:59
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
uporedni testovi

Pozdrav svima,ne znam da li je neko vec lutao po ovoj stranici ali mislim da je vredi pogledati u uporediti neke vrednosti pojedinih detektora.Uverute se i sami,http://www.staffsmetaldetectors.co.uk/depth_test.htm
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 17.05.2008, 08:40
laki
Gost
 
prilozi: n/a
tragac kako ide ,nadje li se po nesto? ovaj redosled na ovim testovima sa ovog sajta kod mene ne bi izgledali bas ovako...
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 25.05.2008, 15:22
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
testovi

Laki ja sam samo preneo necija tudja iskustva za informaciju svima a bilo bi jako lepo ako ti imas neka svoja uporedna testiranja da nam ih predocis.Ja mislim da svako nase testiranje ima uticaja na nabavku novih detektora i upoznavanje sa istima.
Konkretno ja jos uvek nisam bio na pravom lokalitetu tako da ne mogu nista ni da komentarisem jer svako od starijih i iskusnijih tragaca se nakopao pivskih cepova,konzervi i alu folije vise od mene ali naravno na pravom terenu su imali i rezultate.
Ako si ti vrsio bilo kakva testiranja ja mislim da ce svima biti drago da ih objavis.
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!