Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 21.09.2008, 18:13
Simon012
Gost
 
prilozi: n/a
Minelab E-TRAC

Pozdrav svima.
Nov sam clan ovo foruma imam samo reci pohvale, lepo je naci nesto ovako podeliti misljenja i dati savet kome je potreban.Nisam tragac pocetnik solidno se snalazim i promenio sam dosta detektora , inekako dajem (Svoj) prioritet Fisherovim aparatima. Mene muci jedna dilema
Resiosam da kupim nov Detektor Minelab E-TRAC.Molio bih za savet svih vas koji nesto znate o ovom aparatu ponesto, dalije to pametna investicija
sa E-TRACom ili je to jos jedna dobra markrtinska reklama(patka)
Unaprad hvala svima vama koji budete odgovorilijer cete pomoci u dilemi i drugim prijateljima koji mozda planiraju daga kupe..
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 21.09.2008, 19:15
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Jedino sto mogu da ti kazem je to da na Nemackim Forumima ga strasno hvale, ako bilo koji detektor nadje recimo 5 novcica od 10 on nadje 7 ili 8, dosta je lak, lepo razlikuje obojene metale od ostalih. Verovatno od nas jos niko nema iskustva sa tim aparatom na terenu. Po meni i citanju po Forumima mislim da se radi o dobrom aparatu a ne samo o reklami.

Pozdrav i dobro nam doso. p.s ima nesto cak i napisano za E-Trak ali nista sto bi ti pomoglo pri kupovini ( pogledaj Video )http://www.mlotv.com/view/387/e-trac-iron-test/
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 21.09.2008, 20:06
dallape
Gost
 
prilozi: n/a
Ja imam Explorera SE i vrlo sam zadovoljan sa njim, ali dok je doslo do tog zadovoljstva :-) trebalo je dosta vremena da prodje jer taj detektor ima mali milion tonova za metale,tako da treba dosta rada sa njim da bi ga upoznao...A ovaj novi E-Trak je po meni licno malo vise za one koji hoce da se "igraju" sa programiranjem i ne verujem da ima toliko velike razlike od Explorera II i SE...ali ko sto rece kolega Deki aparat je dobar ali nisu ni male pare u pitanju!!!neznam kada mislis a kupujes taj detektor ali posto vidim da dolazis iz Pozarevca mozes da isprobas moj Expolorer SE ali tek u Martu ilipocetkom Aprila kada dodjem u Pozarevac;-)) pa onda odluci..Pozdrav
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 23.09.2008, 00:23
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Minelab je uvek bio u vrhu i sa ovim aparatom je postavio lestvicu jos malo vise na gore, siguran sam da je aparat dobar na terenu. Dosta je slican Exploreru, cak su isti u svim detaljima osim sto je kod E Traca malo veci displej i deblje kuciste. Prednost je u tome sto se programi mogu ubaciti putem USB-ea, tako da pocetnicima (i ne samo njima) olaksava koriscenje. Fiser je isto izbacio dosta novih aparata u zadnje vreme ali mi se ne svidja sto se prodao kinezima, jedino sto su im cene malo pristupacnije. Ostale firme su se malo uspavale sto se tice izrade novih aparata, neznam ima li to veze sa krizom u svetu ali od Tesora sam ocekivao malo vise, kao i od Xp-ea, Garretta itd. Mislim da neces pogresiti.
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 23.09.2008, 17:00
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
jos jedna skupa igracka
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 24.09.2008, 13:09
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Fisher, iako je promijenio vlasnika, ljudi koji su radili u firmi su ostali isti a i modeli koji su se prije prodaje proizvodili, proizvode se i dalje. Prema tome, ne vidim tu nekakvih vecih problema. Osim toga, svi ovi novi modeli koji su izasli nakon prodaje, pokazali su se dosta dobri.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 24.09.2008, 18:22
Simon012
Gost
 
prilozi: n/a
Zahvaljujem se kolege na vasim sugestijama i misljenjima o E-TRACu. Nova je to masina pa kad podelis misljenje sa nekim bide ti malo jasnije,jer kad donosis odluku o kupovini tako skupe igracke normalno je i da ocekujes neke novine i poboljsanja u samom radu istog.Obicno svi mi u 80% slicaja idemo na neku vrstu sigurne kupovine proverenih aparata koje vec neko koristi pa nebi da eksperentisemo sa novinama i kazamo neka neko drugi proba pa ako je dobar onda cu ga i ja kupiti . Kad ga budem dobio (ndam se ovih dana) podelicu svoje prve utiske i misljenje o njemu ..............Pozdra v svima od "Simona 012"
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 25.09.2008, 10:39
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
u tome i jeste problem sto niko(u glavnom) ne ocenjuje objektivno rad nekog(svog) detektora.
ako se zeznuo pa dao pare za sarenu lazu ,on ga hvali da bi ga prodao nekom drugom a ako je detektor dobar on ga kudi da ne bi jos neko uzeo isti(jos ako je taj neko komsija tj direktni konkurent ) he he
tako da je najbolje licno probati svaki detektor pa vodeti
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 25.09.2008, 15:53
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Minelab je uvek bio u vrhu i sa ovim aparatom je postavio lestvicu jos malo vise na gore, siguran sam da je aparat dobar na terenu. Dosta je slican Exploreru, cak su isti u svim detaljima osim sto je kod E Traca malo veci displej i deblje kuciste. Prednost je u tome sto se programi mogu ubaciti putem USB-ea, tako da pocetnicima (i ne samo njima) olaksava koriscenje. Fiser je isto izbacio dosta novih aparata u zadnje vreme ali mi se ne svidja sto se prodao kinezima, jedino sto su im cene malo pristupacnije. Ostale firme su se malo uspavale sto se tice izrade novih aparata, neznam ima li to veze sa krizom u svetu ali od Tesora sam ocekivao malo vise, kao i od Xp-ea, Garretta itd. Mislim da neces pogresiti.
Kratki druze hoces li malo bolje pojasniti sta to nemaju ostali modeli koje si nabrojao a Minelab ima? Osim ubacivanja raznih programa.Mislis li da su ti programi toliko pouzdani na terenu kao sto se prica teoretski?Ubacis program za odredjeni metal i samo njega trazi,ja bas nisam siguran u to mozda gresim.Imao sam priliku da vidim Explorera na terenu i njegova ocitavanja na displeju sto u podeli levo, desno sto ocitavanja frekfencije po brojevima i mogu reci da pravi promasaje i to bas na cavlicima, ocitava ih kao zuto.Sve ove druge modele sto si naveo stavi u jacu diskriminaciju nijedan se nece cuti na cavlic.Necu reci da masina ne radi ali nije toliko pouzdana koliko se prica .Skupa igracka za ovaj hobi jer ima puno drugih modela bas koje si naveo za manje love a imaju dobru funkciju.Po meni bolje je kupiti Whites masinu nove generacije.Pozdrav.
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 25.09.2008, 17:14
Simon012
Gost
 
prilozi: n/a
Svaka cast na iskrenosti nazalost to je nasa gola istina
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Minelab Advantage Pro Ivan-Bor Vrste i namjena 9 20.05.2011 15:31
Minelab E-Trac zeljketa Vrste i namjena 6 19.09.2008 09:09
Minelab X-terra 70 zokioki Vrste i namjena 7 22.09.2007 00:28
minelab...... rammstein Vrste i namjena 19 12.03.2005 15:15


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!