Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > H O B B Y > Priče...legende...itd
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Priče...legende...itd Ovdje možete unositi razne priče, legende i sl. koje ste negdje čuli ili pročitali...!!!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 20.04.2005, 14:52
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
hahahahaha ramstein cestitam ti na promeni boje - mogu da zamislim kroz koje si muke morao za to da prodjes , i sta si sve morao da rizikujes ,, prozor-terasu - 7 sprat itd muke su to brate , ali i zasluzio si , nakon vumija imas najvise napisanih priloga . po nekad se pitam : dali ovaj covek jede-spava ili samo kucka na kompu ......pozdrav Miki
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 21.04.2005, 13:54
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Miki pusti sada ti moju boju,to sto sam ja pozeleneo ko ljubicica u prolece ne znaci da ti mozes da se zezas vise na forumu nego zahtevam ozbiljnost i rad rad,rad,i samo rad .Pratim tvoje napredovanje po forumu samo da znas.Imam te na na oku. Vidis vatikan je izabrao novog papu,a vumi je izabrao novog moderatora .Veliki su to trenuci .Za covecanstvo
P.S. bojim se da neces shvatiti ovaj post kako treba.Pa ipak bih naglasio da je ovo mala sala
Hvala na cestitkama Miki .A to sto sam promenio boju,ne znaci da sam resio problem oko letenja sa sprata,naprotiv situacija se jos pogorsala
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 21.04.2005, 15:26
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
hahahaha znam da je izabran novi papa ali ti izgleda ipak ne pratis situaciju oko moderatora , meni se cini da su dvoje novih moderatora izabrani ps imam te na oku ! pozdrav Miki
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 21.04.2005, 16:05
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Miki
hahahaha znam da je izabran novi papa ali ti izgleda ipak ne pratis situaciju oko moderatora , meni se cini da su dvoje novih moderatora izabrani ps imam te na oku ! pozdrav Miki
Pazi stvarno ........ja nisam video.O kolega cestitam bravo svaka cast .Ali ne zaboravi da sam ja ipak jedan dan stariji na funkciji od tebe .Normalno Nikostakica ne uzimam u obzir jer je on stariji od mene.Sve u svemu cestitam jos jednom To znaci da sada i ti moras da castis .OK salu na stranu.Tastaturu u ruke i idemo u nove radne pobede...
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!