Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 19.04.2008, 00:13
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Garret ADS

I Dzon ako sam dobro razumeo tvoj problem,evo pokusaj sa shemom da vidis o cemu se radi.Imas i skicu veze baterija.Cetiri baterije sluze za rad detektora a dve sluze za tonski deo.Plocu se nadam da ce ti neko u blizini napraviti mereci dimenzije od stare.Pozdrav
prikačena dokumenta
Tip dokumenta: zip Garret ADS.zip (138,1 KB, 32x prikazano)
  #2  
Staro 19.04.2008, 00:29
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
garet ads

Hvala Ljubo znao sam da si ti pravi covek za ovaj problem.Jos jedno pitanje za tebe da li je pametno da se to nekako posalje za Nis da oni urade plocu jer ljudi rade dobro i vrlo povoljno.
  #3  
Staro 19.04.2008, 00:38
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
citat

Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
Hvala Ljubo znao sam da si ti pravi covek za ovaj problem.Jos jedno pitanje za tebe da li je pametno da se to nekako posalje za Nis da oni urade plocu jer ljudi rade dobro i vrlo povoljno.
Ako hoces da ti urade plocu u nis,onda evo ti adrese:

zabranjeno reklamiranje

Promijenjeno od Vumi (19.04.2008 u 15:45 sati)
  #4  
Staro 19.04.2008, 01:17
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
garet ads

Citat:
citat od Ljuba Prikažite prilog
Ako hoces da ti urade plocu u nis,onda evo ti adrese:
da li to znaci da oni imaju shemu ili moram ja da im posaljem.Zasto ako zelis da ti oni urade ?Ako ti imas bolji predlog reci ja sam za sve solucije ali da bude kako treba OK. Pozdrav Ljubo.

Promijenjeno od Vumi (19.04.2008 u 15:45 sati)
  #5  
Staro 19.04.2008, 22:36
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
citat

Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
da li to znaci da oni imaju shemu ili moram ja da im posaljem.Zasto ako zelis da ti oni urade ?Ako ti imas bolji predlog reci ja sam za sve solucije ali da bude kako treba OK. Pozdrav Ljubo.
Posto je obrisana informacija za plocicu kucista za baterije,neznam kako da ti pomognem.Mislim da me je administrator ili moderator pogresno shvatio kad je obrisao.Ja nisam hteo nikoga da reklamiram jer je to adresa registrovane firme za izradu plocica kao sto i neki korisnici na forumu predlazu razne sajtove i adrese za kupovinu detektora i informacije za numizmatiku.Ti nekome mozes poslati samo nacrt plocice a ne shemu jer to njih ne interesuje.Meni u nis covek radi odredjene plocice bas ove firme koju sam bio napisao.
  #6  
Staro 20.04.2008, 00:16
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
citat

Citat:
citat od Ljuba Prikažite prilog
Posto je obrisana informacija za plocicu kucista za baterije,neznam kako da ti pomognem.Mislim da me je administrator ili moderator pogresno shvatio kad je obrisao.Ja nisam hteo nikoga da reklamiram jer je to adresa registrovane firme za izradu plocica kao sto i neki korisnici na forumu predlazu razne sajtove i adrese za kupovinu detektora i informacije za numizmatiku.Ti nekome mozes poslati samo nacrt plocice a ne shemu jer to njih ne interesuje.Meni u nis covek radi odredjene plocice bas ove firme koju sam bio napisao.
Pozdrav Ljubo skinuo sam adresu za izradu plocica .Ja takodje znam da su oni registrovana firma i da odradjuju posao veoma dobro.Administrator je verovatno video da sam dosao do zeljene informacije pa je obrisao inace nisu toliko strogi jer pustaju pojedine informacije da se zadrze na forumu mada ih mogu obrisati i pre nego li prodju do stranice.Reklamiraju one proizvode koje oni zastupaju i plasiraju na trziste, znaci imaju nekakav svoj princip ili monopol sto je i normalno.Moguce je da su vezani nekakvim ugovorima pa to moraju postovati i to je sasvim OK. Samo bih pitao njih zasto ne maju siri spektar m. detektora na raspolaganju od onih na stranici, da li su ovi najbolji u toj klasi naravno i kako bi nas narod rekao ,, i nad Popom ima Pop ".Bez uvrede momci nisam nista lose mislio samo ljudima treba pomoci u svemu, zar se ne radi o najlepsem hobiju na svetu.Zahvaljujem se svima.
  #7  
Staro 20.04.2008, 16:29
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
E moj prijatelju, da bi se imao siri spektar potrebno je uloziti i "siru" sumu novca u sve sto i nije bas mali problem. Pored toga, mozda nece svi proizvodjaci da saradjuju, mozda im nismo interesantno podrucje...ima tu pitanja i odgovora koliko hoces...pored toga, neki ljudi opet vise vole kupovati u austriji, njemackoj, italiji i sta ti ja znam gdje sve ne, iako je tamo skuplje...ne znam iz koga razloga...neki opet budu nagovoreni da to ucine, opet ne znam zbog cega padaju na to...ali, svako ima pravo da kupuje gdje mu je drago i po kojoj zeli cijeni...cijene u shopu su, po mome dosta povoljne a koliko ce ostati na tome nivou to se ne zna, jer se tako nesto ne isplati ni u kom slucaju...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #8  
Staro 20.04.2008, 21:30
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
vumi bas me interesuje,kakvu stetu ti ili tvoj sajt trpi,ako neko postavi neku adresu,neki dobar link,shemu,prepravke na fabrickim modelima i sta ja znam sta sve ne.ako nisi zeleo da se roba prodaje preko sajta to je ok. ali oko aparata ,ako neko zeli nekom dati savet , ...neznam nisam pametan-ili zelis da sajt ogranicis na jedan krug ljudi od 20 posetilaca koji ce mozda kupiti tvoje aparate,ili zelis da imas najbolji sajt na balkanu.ako si zeleo ovo drugo onda mislim da bi morao sto sta da promenis-da popustis prijateljski savet!
  #9  
Staro 20.04.2008, 22:12
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Za sve "strucnjake" u vezi kucne radinosti postoji onaj novootvoreni forum kod strucnjaka za te stvari - tzv stevana i svi oni koji imaju probleme oko takvih stvari i zele nesto da prave popravljaju i sl neka koriste taj forum...to je moj prijateljski savjet i mislim da nema vise potrebe da se ubijedjujemo oko toga.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #10  
Staro 20.04.2008, 22:19
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ako je nekome tesko procitati pravila onda neka ne koristi ovaj forum...ima dovoljno foruma na kojima se moze raditi sta se hoce....znaci, bilo kakav vid reklamiranja, bilo da se radi o kucnoj radinosti, komercijalnim stranicama koje se bave prodajom preprodajom, kradjom, falsifikovanjem i sl ne moze da se postavi bez odobrenja...u ovo spadaju, linkovi na takve stranice, brojevi telefona, email i druge adrese....u slucaju da neko zeli da se reklamira ovdje, na bilo koji nacin, to mu mogu samo ja odobriti a za to postoje uslovi koji se moraju ispuniti...nema potrebe da pominjem koji su, niste od juce i znate kako to sve treba da se odvija....mozda se neko sjeca da je ovdje na forumu postojao baner i od drugoga prodavca detektora...pitajte ga da li je bilo sve posteno sa moje strane...sa njegove jeste i nije bilo nikakvih problema...toliko o tome.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
Tema je zatvorena

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Garrett.... adrijano Vrste i namjena 12 14.06.2009 22:34
Instruction manual za garret master hunter ads7 Ljuba Vrste i namjena 4 06.04.2008 00:20
"Garrett GTI-2500 "Supreme Pro 4" DINIC Vrste i namjena 12 06.02.2005 03:30


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!