Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #561  
Staro 15.05.2014, 23:42
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Potop stigao pre vremena http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/465...u-celoj-Srbiji
Mnogi su ubedjeni da je glavni preznak potopa to sto je na eurosongu pobedila bradata zena iz Austrije.
Malo crnog humora u ovim teskim vremenima ali i lepih vesti za nas hobi sad posle ovih kisa isplivace lepi novcici iz dubine ili pored reka ako ih ne odnese.
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
  #562  
Staro 15.05.2014, 23:46
ObeliX
Gost
 
prilozi: n/a
Ja u ovom jadu i cemeru cekam svojih 5 min.
ocekijem jos jedno kliziste na mjestu starog klizista i gdje sam nalazio mnogo kovanica (rimskih) ali i keltskih stvarcica.
odgoovorite sa citatom
  #563  
Staro 25.05.2014, 13:41
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Ne znam što da vam kažem više. Počeo sam se pomalo i prepadat skore budućnosti. Ovaj gospodin je primjetio nešto jako zanimljivo, osim što nema pojma o čemu se tu zapravo radi. Inače njegov ''portal'' čitam jer me slatko nasmije svojim pi*dajijama i izjavama. Sada sm tek zabrinut, ako je istinita ova njegova konstatacija u vezi Sunca...

Pouzdano se zna da se naš Mjesec godišnje od Zemlje udaljava oko 4 cm... i da će se sigurno odlijepiti i otići... i eto nama opet općeg potopa... Zemlja će se ''nagnuti'' do kuta gdje je bila prije Mjeseca, a u npr, Njemačku će se vratiti tropski uvjeti kakvi su i bili, što je nepobitno dokazano pronalaskom fosiliziranih ostataka. Tu su dvije opcije ove kataklizme. Ako se Mjesec udalji postepeno možda i neće baš biti toliko kataklizmično, ali ako ode odjednom, eeee, bojim se da će nestati milijarde i ljudi i životinjskih vrsta. Da se razumijemo, ja nikoga ne plašim, nikada nisam ništa tvrdio bez čvrstih dokaza, već samo pokazujem na slijed događaja. Možda nešto govore i ove tragične poplave na našim prostorima. Samo mi ne spominjite famozni HAARP. Već sam napisao da ma skeptici, koji sumnjaju u ovakve moje izjave, slobodno preskoče i čitaju sportske izvještaje, dok ja osobno ozbiljno počinjem razmišljati o lokaciji za vikendicu - negdje na planini Psunj...

I još nešto što se događa zadnjih par mjeseci. Vumi dobro poznaje kraj o kojemu je riječ. Naime, svakih par dana, tamo negdje između auto puta i Save, uvečer oko 10 sati zrakom se prema Okučanima kreće neobična letjelica, za avione prenisko, presporo, previše osvjetljeno, velikih dimenzija... Nije helikopter jer se ništa ne čuje. Jedan prijatelj radi na protugradnoj meteo stanici kod N. Gradiške. Sinoć je bio dežuran pa sam ga nazvo da pogleda na radaru... Znate što mi je odgovorio? Da je vani i vidi kako mu prilaze nekakva jaka, blinkajuća svjetla, jer na radaru nema ništa. Onda me nakon par minuta nazove i kaže da su ''svjetla '' na istoj udaljenosti, negdje iznad Okučana i da mu više ne prilaze, već stoje na jednom mjestu. Inače sinoć je bila vanredna meteo situacija, ispaljeno je mnogo protugradnih raketa tako da se nije mogao dugo vani zadržati pa ne zna kuda i kada i kamo su svjetla nestala...

Pa neka sada netko posumnja u ovu priču. Rakao sam da skeptici slobodno potraže sebi zanimljivije vijesti, ako nemaju razumno objašnjenje, jer ja ništa ne pišem bez dokaza i ovaj forum smatram prilično ozbiljnim. Inače bi se davno odjavio da nije tako, ili bi postao neaktivan pa bi me Vumi odkanto...

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
odgoovorite sa citatom
  #564  
Staro 25.05.2014, 15:54
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Grga, odo ja nazad na Velebit, dopyzdila mi ova žabokrečina, a morski zrak me tuši. Ne da mi se 10000 godina privikavat nanj. Ti ćeš na Psunju ladit jaja u morskoj vodi, a ja ću ganjat ovce po Velebitu.
odgoovorite sa citatom
  #565  
Staro 25.05.2014, 16:16
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
https://www.facebook.com/igor.kostelac

A vidi sad, neme više linka na pomenuti portal... Možda je ovdje...
odgoovorite sa citatom
  #566  
Staro 25.05.2014, 16:23
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Vratio se i gornji link...
odgoovorite sa citatom
  #567  
Staro 25.05.2014, 20:29
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ima li kakav link za one koji nisu u famoznom facebook-u?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #568  
Staro 25.05.2014, 21:31
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Samo ga nestane pa dođe na drugom mjestu. Ima njega na više mjesta ali ne trpi kritiku...

https://www.facebook.com/igor.kostelac?fref=nf[/URL]
odgoovorite sa citatom
  #569  
Staro 26.05.2014, 10:03
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Grga, nije moja letjelica, majke mi, samo auto znam da vozim...nego, na koji kraj mislis tacnije?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #570  
Staro 26.05.2014, 15:09
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Mislim na Gradiške, sve tri...
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Koga postaviti z amoderatora u forumu "Mjesto za razmjenu"? Vumi Kako? 10 14.12.2007 19:17
"Tamo preko Vrbasa"-Tomo Maric x_lav Zanimljivosti 1 13.11.2005 20:40
"Garrett GTI-2500 "Supreme Pro 4" DINIC Vrste i namjena 12 06.02.2005 03:30
Ako moze jos jedna mala pomoc"Quattro MP" DINIC Vrste i namjena 1 03.12.2004 20:54


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!