Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Ostali
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Ostali Modeli ostalih priznatih svjetskih proizvođača detektora metala kao i modela iz "kućne radinosti"

Odgovor
 
Teme - opcije
  #61  
Staro 26.08.2012, 16:11
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
covjek nece to,mislio je na nesto tipa geo-radara,skenera,mozda veliku cetvrt. dubinsku sondu da pretrazuje vece terene brze i da vidi ima li sta vece pod zemljom (koliko sam ja shvatio) ...detektor vec ima.
odgoovorite sa citatom
  #62  
Staro 27.08.2012, 23:44
Pero68
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Darko Prikažite prilog
Ajde da se vratimo na prvobitnu temu...
Pero u skladu sa terenima kojima hodiš,... Ako hoće nešto jače, sa više opcija, a obzirom da radiš za muzej, uzmi Minelaba ctx 3030... Vodootporan je, možeš sa njim i da gnjuraš, opcija GPS-a je dobra, jer kasnije šetnju i nalaze možeš da učitaš u karte,... (pogledaj na Youtube-u prikaze rada, podešavanja, mogućnosti,...)
Cena "sitnica" 2300+e
Da li ćeš sa njim imati više nalaza nego sa Deusom,... Pitanje je kako terena, tako i podešavanja i tvog rada sa det.
ajd
Ono što su nadređeni zamislili teško je nabaviti.Ali da, nešto kao Minelab ctx 3030 bi mi odgovarao, jer imam dosta terena "pod vodom" i nebih se više zezao sa Deusom.Nije to neka dubina, 10-150 cm.Nije meni toliko presudna dubina detektora.Treba i iskopati šta detektor nađe :-). Mada bi mi pomoć oko štelovanja Deusa za traženje bakrene numizmatike i fibula na većoj dubini dobro došla.
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Bolje da nije ni naso... Marko Praistorija 1 23.09.2011 10:53


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!