Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > XP
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

XP Svi xp modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 15.08.2012, 02:14
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
sonde za deus se prave u kini,treba li jos nesto reci
Pero,poslusaj savet Posavskog setaca i kupi pravi detektor.. odaberes firmu koja ima dugu tradiciju pravljenja detektora:Minelab,Wh ite`s,Fisher,Tesoro
pusti par njih sa foruma koji hvale deus,hvalili su i gmax i power pa su ih brze bolje prodali....svi koji u mojoj okolini imaju xp su imali probleme sa sondom
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 15.08.2012, 02:25
Pero68
Gost
 
prilozi: n/a
Šta je tu je.Drugi detektor neću dobiti.Za sada sam zadovoljan nalazima sa Deusom, to nemogu poreći, mada je moj prvi izbor bio White's-ov Spectra V3i, ali ga nisam imao gdje pribaviti.Dobar je Deus, ali djeluje lomljiv.Puno plastike.
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 15.08.2012, 10:40
laki
Gost
 
prilozi: n/a
pero, bolji ti je deus od spectre, nisi se zeznuo...
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 15.08.2012, 11:17
Pero68
Gost
 
prilozi: n/a
Nemam iskustva sa detektorima.Spektra mi je zanimljiva zato što piše da radi na tri frekvencije odjednom.Koliko je to korisno, a koliko zbunjujuće, to znaju samo oni koji je imaju.
Opet ponavljam - zadovoljan sam Deusom što se tiče nalaza i lakoće rada.Samo mi djeluje krhak...
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 15.08.2012, 11:25
laki
Gost
 
prilozi: n/a
spektra deluje mocno ali je zato preteska, komplikovana i nije dublja... ja nisam bio neki zaljubljenik u xp aparate, jer su previse zvrckali (gmax, gold max) ali su kod deusa to resili i moze se lepo podesiti...
odgoovorite sa citatom
  #26  
Staro 15.08.2012, 13:40
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od IVLIANVS Prikažite prilog
sonde za deus se prave u kini,treba li jos nesto reci
Pero,poslusaj savet Posavskog setaca i kupi pravi detektor.. odaberes firmu koja ima dugu tradiciju pravljenja detektora:Minelab,Wh ite`s,Fisher,Tesoro
pusti par njih sa foruma koji hvale deus,hvalili su i gmax i power pa su ih brze bolje prodali....svi koji u mojoj okolini imaju xp su imali probleme sa sondom
naravno,pa osijedis stelujuci...ja imam GMAX X i mislio sam da nije nesto (jer nisam imao terene) ali kad su dosli tereni onda sam shvatio kako je dobar. 3 tragaca,3 detektora...sve radi ko DOKSA. ima i puno boljih aparata ali to whites sigurno nije. ne bih da pricam o tudjim detektorima ali meni ne treba bolji od ovoga sto imam.
odgoovorite sa citatom
  #27  
Staro 15.08.2012, 14:28
Korisnička slika od Darko
Darko Darko je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 03.09.2011
Starost: 47
prilozi: 638
Zahvaljivao se: 579
Dobio je 155 zahvalnice(a/u) za 54 priloga
Baš tako DW... Svi ovi su dobri, samo je pitanje nešto štelovanja i na prvom mestu terena i naravno malko sreće...
Pero, ako ti sonda sa osušenom elektronikom radi bez problema, ja da sam na tvom mestu možda je uopšte nebi menjao. Zalepio bi je silikonom, a ako ti se desi da ti jednog dana crkne baterija, lako je u tom slučaju menjaš
__________________
Iskopaće tebe Bili...
"Arheologija je puna iznenađenja... Tražiš jedno, nađeš drugo!"
odgoovorite sa citatom
  #28  
Staro 15.08.2012, 14:36
Korisnička slika od Naki011
Naki011 Naki011 je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.06.2011
prilozi: 192
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 6 zahvalnice(a/u) za 6 priloga
Pero ne obeshrabruj se to je samo fabrička greška, što i nije redak slučaj u masovnoj proizvodnji bilo kog proizvoda. Moj ti je savet da sondu šalješ nazad s' obzirom da imaš i manju i sa njom možeš pristojno da radiš. Ovaj kablić koji su izmislili za podvodno traganje izgleda više nego smešno, ljudi izumeli wireless detektor da bi morao da kupiš gajtan jer bez njega neće da radi, ili ti "nemere to bez kabla".
"Spektra mi je zanimljiva zato što piše da radi na tri frekvencije odjednom" - što ne pogledaš Minelab on sa svojom FBS tehnologijom radi u opsegu od 1,5 do 100kHz odjednom.
odgoovorite sa citatom
  #29  
Staro 15.08.2012, 15:10
Pero68
Gost
 
prilozi: n/a
"Spektra mi je zanimljiva zato što piše da radi na tri frekvencije odjednom" - što ne pogledaš Minelab on sa svojom FBS tehnologijom radi u opsegu od 1,5 do 100kHz odjednom.[/QUOTE]

Kao što rekoh - nemam iskustva sa detektorima. Uzdam se u iskustva drugih.Ako je neko drugi zadovoljan, nadam se da ću biti i ja.O kojem se modelu Minelaba radi?
odgoovorite sa citatom
  #30  
Staro 15.08.2012, 16:26
laki
Gost
 
prilozi: n/a
ta fbs tehnologija je vise reklamni trik... ucinak na terenu je nesto sasvim druko ... i pored te fbs tehnologije oni pocese da prave xtere koje rade na jednu frekfenciju, sto mislite "zasto"!?...
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
DD sonda Ficovk Vrste i namjena 7 26.01.2013 15:42
XP Deus velika sonda, da ili ne? Pero68 XP 5 14.06.2012 15:26
Sonda za Fisher F2 kosuca Fisher 2 24.07.2011 01:44


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!