Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > XP
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

XP Svi xp modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #41  
Staro 07.01.2013, 01:36
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
minelab ctx 3030=bugatti veyron
white`s v3i = rols roys
minelab e-trac = aston martin
white`s dfx = ferari (crveni kako rece enigma)
whites 5900 di pro i white`s spectrum = ford mustang
...
...
...
...
...
pa 5 praznih mesta i onda:

fisher f 75 = mercedes
cezar = porsche
...
...
...
i onda ostala boranija:
tesoro = bmw
garret = vw
xp = hyundai
odgoovorite sa citatom
  #42  
Staro 07.01.2013, 01:43
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
nisam se dugo ovako nasmijao...ljudskoj gluposti. ja ne pljujem po detektorima ali ti zbog Radetovog i ko zna cijeg deusa se.es po xp-u.
ajde i mene stavi na ignore ...ko god ne pase vidim da ide na tu listu
odgoovorite sa citatom
  #43  
Staro 07.01.2013, 01:59
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
ja bih cezara pomerio u onu prvu skupinu,al da se razumemo,cezara od tate,ne od prepravljaca detektora.....
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #44  
Staro 07.01.2013, 02:07
Comodus
Gost
 
prilozi: n/a
Mogu samo reci da sam ja sa xp deusom pronasao nalaz oko 12kg na terenu koji se svakodnevno posecuje u poslednjih 10,15 godina na 45cm dubine,da li sam imao dosta srece,nikada niko nije mahnuo preko toga(sto je malo nemoguce),ili su ostali bili nemocni,to ne znam,signal je bio jako dobar.Sasvim treci covek je slucajno prisustvovao koji moze da potvrdi i koji je bio jako iznenadjen da je to i dalje u zemlji zbog posecenosti tog terena.Sto se tice deusa ponekad izadjem i sa njim na teren,najdublje sto sam pronasao je to.Primetio sam da mu je velik problem tvrdo i nabijeno zemljiste,tu je jako los.Prednost mu je preciznost,diskrimin acija i tezina koja omogucava brzo prelazenje terena.Za mene najbolji detektori su minelab gpx 4500 i gpx 5000,malo vise zahtevaju rada ali su jako uspesni,njihova lakoca javljanja signala je fantasticna!
odgoovorite sa citatom
  #45  
Staro 07.01.2013, 02:35
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
to jesu najbolji uredjaji ali im je cijena strasna. mislim da je ovo hobi a ne stvar prestiza. i sa "Hyundai-em" ces preci ko od sale 300 000 KM kao i sam Mercedesom ali ces sa ovim drugim da uzivas u voznji i svi ce da te ljubomorno gledaju jer imas love.
ja bih licno volio kupiti Minelaba i nista drugo. za sada radim sa XP-om i prezadovoljan sam. nalazim denare i kojesta na pregazenim terenima...ako naletis i naces,ako preskocis neces ,ne znam sta da imas...ali onda dodje neko sa "durundom" i pokupi to
odgoovorite sa citatom
  #46  
Staro 07.01.2013, 03:18
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
Citat:
citat od Desert Walker Prikažite prilog
nisam se dugo ovako nasmijao...ljudskoj gluposti. ja ne pljujem po detektorima ali ti zbog Radetovog i ko zna cijeg deusa se.es po xp-u.
ajde i mene stavi na ignore ...ko god ne pase vidim da ide na tu listu
zasto bih tebe stavio na ignore?zato sto imas xp?
mogu ti sve obrazloziti....mada sam,sad vidim neopravdano stavio minelaba ispred white`s-a...ipak ni jedan aparat nije izvadio,a nece ni izvaditi ono sto su izvadili white`s aparati do sada...od 80-tih pa do danas
odgoovorite sa citatom
  #47  
Staro 07.01.2013, 10:12
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
U bogte comoduse sta je to bilo tako tesko?12kg-el neki zamajac,a?
Ja mogu da kazem da sto sam dosada bio na dva tri terena da sam zadovoljan mojim Tesorom Gold umaxom!
Slazem se sa zeljketom u sazetku: Nas novcic nnas ceka i niko ga nece naci do nas! Sreca je to i cari ovoga hobija!
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #48  
Staro 07.01.2013, 10:25
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od IVLIANVS Prikažite prilog
zasto bih tebe stavio na ignore?zato sto imas xp?
mogu ti sve obrazloziti....mada sam,sad vidim neopravdano stavio minelaba ispred white`s-a...ipak ni jedan aparat nije izvadio,a nece ni izvaditi ono sto su izvadili white`s aparati do sada...od 80-tih pa do danas
pa sta ja znam? krenulo je ostro pa kontam "odoh i ja na crnu listu" . mislim da nema veze ko je sta izvadio do sada sa kvalitetom aparata. tradicija i iskustvo jesu bitne ali XP je mogao da uzme od svakoga ponesto pa da doda malo novih ideja i eto ti dobrog uredjaja.
ja sam sa svojim md-om koristio duze vremena lose stelovanje. profulao sam vjerovatno puno toga ali sa novim stelovanjem sam zadnjih 4-5 mjeseci otkrio mnogo toga na njemu i sa njim.
ma uzivajte sa svojim masinama a vrijeme i rezultati ce pokazati
odgoovorite sa citatom
  #49  
Staro 07.01.2013, 10:41
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Prvi detektor koji sam video u zivotu je bio whites-ov spectrum, i to cini mi se 1995 godine. Tada sam par dana setao sa tim tragacem koji je poceo da trazi pocetkom osamdesetih. Secam se da je nasao oko 300 kom.sitne bronze, desetak denara. Pricao je tada kako je na tom terenu kada je pocinjao da radi zajedno sa profesorom koji ga je odveo na taj teren nalazio toliko za jedan dan. Prosle godine sam ga sreo (posle 17 godina) na istom mestu, i dalje ima spectrum. Dugo smo pricali i zali mi se kako je nasao dvadesetak parica. Niko od nas nece nalaziti vise novca sa bilo kojim aparatom od onih starih tragaca pre 30 ili vise godina i imali jednostavne aparate.
odgoovorite sa citatom
  #50  
Staro 07.01.2013, 11:23
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
A sta mislite o bugarskim golden mask detektorima. Nekoliko kolega je nabavilo te detektore ali ih nisam video i neznam kako su se pokazali?
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
za korisnike deusa eclipse4 Zanimljivosti 3 05.12.2011 21:29
pitanja u vezi detektora metala frabrne Vrste i namjena 23 16.06.2008 19:13
Odgovor u vezi tetradrahme od nikostakic Miki Antika 0 24.04.2005 21:17


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!