Prikazati pojedinačan prilog
  #25  
Staro 12.12.2007, 23:46
Korisnička slika od Stef74
Stef74 Stef74 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 27.08.2006
mjesto: Negde izmedju
Starost: 49
prilozi: 701
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
Ljudi budimo srecni sto imamo ovaj forum, na kome je lepo okupiti se i razmeniti misljenje i dosta sta nauciti o ovom nasem hobiju.
Da se Vumi kao pravi administrator drzi pravila ( kao recimo ovde u fr. gde nesmes pomenuti gde si sta nasao, osim ako nije u sumi ili njivi , jer ako pomenes keramiku na tom mestu gde si to pronasao, dobijas prvo kritike od svih mogucih majmuna kako si upao na neki arheoloski lokalitet,tretiraju te pljackasem, brisu ti -postove gde prikazes vise od 7-8 novcica i kazes da si ih nasao na jednom mestu jer je to za njih neprijavljeni lokalitet, ili kao meni sto sam rekao da sam to nasao u srbiji, kako sam ja pljackao neki lokalitet i sve to prokrijumcario u fr, prvo reakcije i svadja a onda brisanje to sa njihovog foruma jer su oni u skladu sa zakonom ...) nebi smeli pricati to sto pricamo i kazivati i pokazivati jedni drugima nalaze koji vecinom dolaze sa nekog lokaliteta koji je najverovatnije uveden i na neku ruku zasticen.
Svaka tebi cast Vumi na toleranciji, a i ako izbrises ili promenis neki post mislim da nije zato sto ti se moze vec zato sto nije u skladu sa tvojim forumom i to je tvoje pravo kao sto bi bilo pravo svakog od nas da ima svoj sajt. A sem toga pravilo foruma postoji http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2 pa je red kao i na svakim forumima da se pridrzavamo istog.
Pozz Stef...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
* [I]Zabluda je videti ono što ne postoji, ali i ne videti ono što postoji.[/I]
* [I]Kad imaš sve, ne vidiš ništa. Progledaš tek kad nemaš ništa.[/I]
[I]* Naše malo može biti mnogo za one koji nemaju ni malo.[/I]