Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > XP
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

XP Svi xp modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 29.04.2014, 09:15
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Pre par godina sam imao slican dozivljaj ali je bio terijer u pitanju. Nisam imao slusalice, slucajno sam ga spazio u trku iza mene. Asov je odradio odlican posao...
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 29.04.2014, 11:39
Marko
Gost
 
prilozi: n/a
Koliko ima prednosti toliko i mana.Ja od kad umalo nisam zgazio poskoka ni ne pomišljam na slušalice.Bata se ktretao iza mene dok sam kopao rupu.Zvući neverovatno ali sam ga čuo dok se kretao po suvom lišću.Dok u suprotnom kad gaziš po šumi propustiš dosta slabih signala bez slušalica.
Meni je ipak bolje bez sluški,možeš da čuješ i vepra i jazavca na vreme i da budeš u pripravnosti
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 29.04.2014, 11:54
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Kakvi veprovi, kakvi jazavci, jazavicari, terijeri i ovcarski psi...pa gdje vi trazite? Jos samo da vas ptice pocnu salijetati i onda ste gotovi koliko vidim, haha
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 29.04.2014, 17:16
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od miligor Prikažite prilog
Juce sam resio da pocnem da koristim slusalice sa deusom, jer se od vetra nije moglo raditi. E sada jedno pitanje, da li moram kupiti fabricke bezicne ili mogu neke druge isto bezicne? Ne bih da dajem 300e ako ne mora.
sto bi kupovao deusove sluske /250 evra/,ako imas deusovu elektroniku onda mozes da koristis bilo koje zicane sluske ciji kontakti odgovaraju onom konektoru na deusu,
samo skines elektroniku sa stapa i stavis je u dzep odakle ide kabal od sluski do usiju,
ja sam tako jednom uradio kad sam bio u nekoj sumici a padala kisa,
sve je super radilo i od tada uvek imam odgovarajuce zicane sluske u rancu za teren kao rezerva ...
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 29.04.2014, 17:19
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Kakvi veprovi, kakvi jazavci, jazavicari, terijeri i ovcarski psi...pa gdje vi trazite? Jos samo da vas ptice pocnu salijetati i onda ste gotovi koliko vidim, haha
boda i ja smo na Kosmaju naleteli na divlje svinje i to sa mladima,
momentalno sam prestao sa traganjem , spakovao deus u ranac i vatao zaklon iza najblizeg veceg drveca...
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 29.04.2014, 18:00
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Ne trazim u sumi(jer ih skoro i nema) tako da nece biti problema sa kacenjem zice. Valjda me nece napasti krvolocni zec ili pobesneli fazan...ili belouska koju smo kolega i ja videli u oranju(ozbiljni primerak duzine 7-8cm).
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 29.04.2014, 18:46
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Cuo sam od vise tragaca da su ih napali psi, e sad neki su radili i bez slusalica.
Mislim da ih zvuk iritira bez obzira odakle dolzai.
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 29.04.2014, 19:10
Korisnička slika od Darko
Darko Darko je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 03.09.2011
Starost: 47
prilozi: 638
Zahvaljivao se: 579
Dobio je 155 zahvalnice(a/u) za 54 priloga
... sve zavisi koji je aparat tj. proizvođač u pitanju,...

Deus tj. XP bi u najnovijoj verziji trebalo umesto color displeja, igrica i sl. da ugradi zaštitu od glodara, pasa, krupne divljači, komaraca i ako može i protiv krpelja

... mene generalno minelab iritira, i ne bih ga mogao slušati koji sat, ... iritira me i ovaj moj, kada nemam vremena za teren
__________________
Iskopaće tebe Bili...
"Arheologija je puna iznenađenja... Tražiš jedno, nađeš drugo!"
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 29.04.2014, 19:38
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Ne znam za pse, ali da li ste vi koji radite sa xp aparatima primetili da ako ima fazana u blizini uvek se javljaju, ne znam da li im frekvencija zvuka smeta.
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 29.04.2014, 20:23
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
E ja sam već jednom negde napisao da imam slušalice samo za jedno uvo a drugo je slobodno! Jedno uvce za osluškivanj eokoline uvek ostaje slobodno. Obične sluške što idu oko temena na jedno uvo, to su one internet slušalice sa mikrofonom, samo što ja mikrofon fiksiram za onaj držač oko glave. Koristima običn verbatim slušalice od 32 oma i dobre su. Samo stvarno jeste problem, kabal kači za džbunje !
Ekolega Miligore, što ja nisam bio sa tobom na terrenu, da vidim tu opaku guju, beloušku, ja ih prosto obožavam, odmah bi išao da je hvatam! Hahhahah.
A što se tiče Deusa... mmmmmm prosto mami svojom lepotom i inovativnošću. Možda ko zna jednog dana....
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
slusalice... eclipse4 Testiranje detektora 63 03.03.2011 13:52
bezicne slusalice banebeograd Zanimljivosti 20 21.11.2008 21:16
Nove bezicne slusalice za XP detektore zeljketa Vrste i namjena 3 08.09.2007 22:46
Slusalice x_lav Vrste i namjena 7 23.03.2005 00:37


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!